Maja Strzelczyk przechodzi do TVP Sport. „Serce mi bije jak szalone”

Maja Strzelczyk przechodzi do TVP Sport. "Serce mi bije jak oszalałe"

TVP Sport ogłosiła swój pierwszy „zimowy transfer”. Jest nim kolbuszowianka, Maja Strzelczyk. Dziennikarka przez ostatnich kilka lat pracowała w Canal+. W telewizji publicznej zadebiutuje niebawem, bo na początku przyszłego miesiąca.  

Maja Strzelczyk ma 33 lata. Urodziła się i wychowała w Kolbuszowej. Jej tatą jest Zbigniew Strzelczyk, dyrektor miejscowego szpitala.

Karierę w dziennikarstwie rozpoczęła w trakcie studiów. Najpierw pracowała w telewizji Orange Sport. Potem była zatrudniona w Live Park.

W latach 2018-23 związana była z Canal+ Sport, gdzie pracowała przede wszystkim przy meczach rodzimej piłkarskiej ekstraklasy.

Teraz spróbuje swoich sił u publicznego nadawcy. Jej debiut na antenie TVP Sport będzie miał miejsce 7 lutego, kiedy to poprowadzi studio przy okazji transmisji meczu Pucharu Hiszpanii.

W nowej stacji powitał ją dyrektor TVP Sport, Jakub Kwiatkowski. Sama dziennikarka również potwierdziła te radosne wieści.

– Serce mi bije jak szalone! Ogromnie się cieszę na to wyzwanie. Dziękuję – napisała Maja na platformie X.

Oprócz tego Maja Strzelczyk cały czas zaangażowana jest w projekty internetowe. Jednym z nich jest Foot Truck. Format ten głównie opiera się na wywiadach, które są prowadzane w studiu we… wnętrzu samochodu.

Oprócz tego prowadzi swój autorski program „Audiochwile”. Jest też prowadzącą programu „KS Poranek” Kanału Sportowego, który na YouTube ma ponad milion subskrybentów.

W przeszłości jej głos można było usłyszeć też w radiostacjach Weszło FM i Newonce.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.