Ludzie dobrej woli wspólnie organizują mikołajkową imprezę dla dzieciaków
W sobotę (09.12) o godz. 16 na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się impreza dla dzieci „Muzyczne sanie św. Mikołaja”. Wydarzenie współorganizuje Państwowa Szkoła Muzyczna z Niwisk. – Pani dyrektor Dorota Wilk zawsze jest chętna do współpracy. I tym razem udało nam się ją namówić do współpracy. Wystarczył jeden telefon – mówi Wiesław Sitko, dyrektor MDK.
Uczniowie PSM z Niwisk zaprezentują świąteczne utwory. Będą zabawy i konkursy z nagrodami. Następnie zatańczą i zaśpiewają śnieżynki, elfy i aniołki. Wyświetlona zostanie również bajka.

W przedsięwzięcie zaangażowanych jest wiele podmiotów. Jednym z nich jest Fundacja „Serce”, która przygotuje dzieciom prezenty z świątecznym przesłaniem. Jolanta Augustyn z Tortowe Atelier przekazała już 150 pysznych ciasteczek. Z kolei „babcia Jasia”, czyli Janina Olszowy przygotuje tradycyjne przysmaki bożonarodzeniowe. Natomiast Magdalena Małaczyńska zrobi dzieciom zdjęcia, które będzie można zobaczyć na ekranie telewizora, a kto będzie chciał, to sobie zamówi je w formie tradycyjnej.
Kwiaciarki z pracowni plastycznej „Monika” wszystkim dzieciom wymalują buźki. Na koniec przybędzie św. Mikołaj z prezentami. Na jego przyjście przygotowywać specjalny elf z rzeszowskiej grupy o nazwie „Chorzy Animatorzy”. Bezpłatne wejściówki na imprezę są do odebrania w MDK.

1 Komentarz

  1. Bardzo fajna impreza – dzieci mogły się pobawić a nawet wyszaleć, koncert fantastyczny, a impreza bez nadęcia, i bez obecności niektórych …. a co za tym idzie – bez zbędnych – dziękczynnych modłów. Sympatyczne podarunki – chwała organizatorom i sponsorom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.