Lodowa Pokusa kusi panów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Lodowa Pokusa kusi panów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Lodowa Pokusa w Kolbuszowej kusi spragnionych orzeźwienia w upalne dni oraz tych, którzy chcą zasmakować jej wyjątkowych produktów.

W ostatnim czasie Lodowa Pokusa postanowiła zachęcić do skorzystania ze swojej oferty szczególnie panów. Wzbudza jednak duże emocje.

Chodzi o hasło „Zabierz go na loda zanim zrobi to inna”. Widnieje ono na tablicy lodziarni na kolbuszowskim Rynku, tuż obok Rossmana.
Większość mieszkańców przyjmuje to z uśmiechem na twarzy. Ale są też osoby, szczególnie panie, które to krytykują, a nawet czują się urażone. Jedno jest pewne – hasło przyciąga. I pewnie o to chodzi.

Lodowa Pokusa kusi panów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Lodowa Pokusa kusi panów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Lodowa Pokusa kusi panów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ale nie tylko marketing jest tym, co charakteryzuje Lodową Pokusę. Firma, która funkcjonuje na rynku od ponad 40 lat, słynie z naturalnych lodów. Powstają one na podstawie receptur z dawnych lat.

W menu lodziarni znajdziecie lody włoskie (mleczne, sorbetowe- wypełnione po brzegi owocami) naturalne lody rzemieślnicze – gałkowe, lody amerykańskie świderki oraz szeroką ofertę deserów.

W ofercie są także mleczne szejki, mrożone kawy, gofry, granity i orzeźwiające napoje.
Lodowa Pokusa działanie tylko w Kolbuszowej. Spotkasz ją także w Sokołowie Młp. przy ul. Rzeszowskiej 2 (Rynek), w Rzeszowie przy ul. Odrzykońskiej 4, a także w innych miejscach Podkarpacia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.