Kursy językowe dla dorosłych w szkole ACCENT

Kursy językowe dla dorosłych w szkole ACCENT

Szkoła ACCENT zaprasza dorosłych mieszkańców powiatu kolbuszowskiego na zajęcia języków obcych. Kursy odbywają się w małych grupach maksymalnie do ośmiu osób.

Placówka zapewnia profesjonalne podejście i innowacyjne metody. Kursy odbywają się w szkole przy ulicy Obrońców Pokoju 7 w Kolbuszowej. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce, nr tel.: 571-528-231.

Szkoła ACCENT oferuje zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online.

Prowadzone są kursy ogólnojęzykowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Oferta szkoły wzbogacona jest również kursami Business English oraz Cambridge English Exams.

Szkoła korzysta z najnowszych technologii. Sale mają tablice multimedialne. Jest tam też interaktywna podłoga do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”,

Placówka cały czas prowadzi zapisy na zajęcia i zaprasza do skorzystania z promocji.

Oferowane bonusy:

  • rodzinna: 5% zniżki dla drugiego członka rodziny zapisanego na kurs w danym semestrze,
  • dla studentów: 5%,
  • przy płatności za rok z góry: 7%.

Szkoła przygotowała specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 50 zł. Aby uzyskać rabat, przyjaciel musi zapisać się na kurs języka angielskiego.

Podczas zapisu do szkoły musi podać twoje dane. Zgłosić się osobiście w sekretariacie szkoły. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zniżki ogólne

  • pakiet stały klient – osoby kontynuujące naukę – 50 zł od wartości każdego kursu,
  • pakiet poliglota – osoby uczęszczające na dwa kursy równocześnie – 100 zł od wartości każdego kursu,
  • rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • pakiet rodzinny – dwie osoby lub więcej z tej samej rodziny np. rodzeństwo, małżeństwo itp. – 50 zł od wartości każdego kursu.

Uwaga, zniżki nie łączą się.

Wszystkie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w małych grupach w szkole przy ulicy Obrońców Pokoju 7. Zadzwoń pod nr tel.: 571-528-231.

Kursy językowe dla dorosłych w szkole ACCENT

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.