Kto jest winny tej śmierci? [FILM]

Tragiczna śmierć młodej kobiety w wypadku w Przyłęku (więcej TUTAJ) poruszył naszych Czytelników. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o 21-letnią Ewelinę z Trześni koło Niwisk. W sieci pojawił się filmik pokazujący miejsce tej strasznej tragedii.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w środę (18.01) po godz. 15 na drodze wojewódzkiej Mielec – Kolbuszowa. W pewnym momencie skoda fabia, którą jechała Ewelina, zderzyła się z fiatem. W wyniku wypadku dziewczyna zmarła. Droga była przez kilka godzin zablokowana. Samochody osobowe były kierowane na inne trasy. Ciężarówki musiały czekać.

Zdaniem internautów winną śmierci 21-latki była fatalna, nieodśnieżona droga wojewódzka w Przyłęku: – Od południa była mżawka, na która nikt nie zareagował. Na drodze była „szklanka” – pisze jeden z komentujących. – Jechałem tamtędy wczoraj i chwilę przed wypadkiem. Droga była jak lodowisko. Wczoraj i dziś – zaznacza inny internauta. A Wy jak myślicie?

9 Komentarzy

  1. Drogi w ogóle są nie odśnieżone, nie są wypiaskowane. Urzędasy mają to w du… A niewinni ludzie giną. To samo jest z drogą Kolbuszowa-Tuszyma. Jedna masakra wczoraj ledwo dojechalam do domu. Ewelinka mogła żyć. Jakby drogowcy solidnie wykonywali swoją pracę. Banda nierobów i tyle. Taka młoda dziewczyna, cale życie przed nią było. Ile jeszcze osób musi zginąć żeby ktoś wreszcie zaczął tym pustym lebem myśleć.

  2. Czy mi się wydaje czy nikt się nie zatrzymał żeby ratować poszkodowanych a jesli tak to autor filmu też przejechał obojętnie i popełnił przestępstwo może tym warto się zainteresować

    • Jeśli nie było Cię na miejscu zdarzenia to się nie wypowiadaj. Najechałem może 10 minut po wypadku i ludzie pomagali, jeszcze przed przyjazdem służb widziałem jak Ewelina wykonała delikatny ruch głową. Dopóki ktoś z tych je***nych nierobów (bo inaczej tego nie można nazwać) nie zginie, to dalej będą robione przekręty na przetargach na utrzymanie dróg zimą. Może gdyby nasz ktoś od zarządzania tym wszystkim (nie życząc nikomu źle) znalazł się na miejscu tej młodej kobiety to raz na zawsze wiedzieli by jak powinny wyglądać drogi w taką zimę jak mamy tego roku.

  3. Ta droga to wieczne lodowisko zimą, jeżdżę tamtędy codziennie do pracy i nigdy nie jest niczym posypane. Drogowcy odpowiadają za ten wypadek!

  4. Dziwne że w powiecie Tarnobrzeskim czy Robczyckim drogi tej kategorii,a nawet drogi powiatowe są czarne.Tam goście mają placone za faktyczne utrzymanie drogi,a nie za przejechane kilometry po drodze.

  5. Taa… drogowcy. Chuja! Szukajcie wsród zarządu dróg miejkich a nie obarczacie tych, którzy wypełniają wyroki tych wyżej… nie drogowcy są winni a Ci co nimi zarządzają (tną koszty)

  6. Też się zgadzam.Drogi w powiecie kolbuszowski te powiatowe są fatalne.Zawsze śliskie nie odsniezone. Nawet dojazdową do autostrady jest fatalna i nikt NIGDY nic nie robi, chyba że jest wypadek. Można jakość dróg porownac z powiatem sedziszowskim jadąc do autostrady.ZAWSZE INNY ŚWIAT

  7. Drogi w powiecie kolbuszowskim to jedna wielka tragedia— zawsze białe to jest kolbuszowski standard . Starosta za nic nie odpowiada —gdzie jest prokurator… Dla porównania w powiecie tarnobrzeskim wszystkie drogi są czarne posypane solą jak się chce to można zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców a nie o własny zad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.