Kompleks BRZEZÓVKA – największy PARK DINOZAURÓW na Podkarpaciu

Kompleks BRZEZÓVKA – największy PARK DINOZAURÓW na Podkarpaciu

Jak co roku Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza wszystkich do zabawy i relaksu. Położony na terenie miejscowości Domatków, w sąsiedztwie kolbuszowskiego skansenu, park kusi fantastycznymi atrakcjami dla całych rodzin. Zapraszamy.

Kompleks o powierzchni około 5500 metrów kwadratowych podzielony jest na trzy strefy: Park Historyczny, Park Wodny oraz Plac Zabaw. W Parku Historycznym czekają na Państwa wspaniałe modele dinozaurów, sylwetki słynnych postaci oraz zwierząt charakterystycznych dla danej epoki. Nowością jest otwarty w tym roku PARK LINOWY, który już cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Uwaga! Najmłodszym i ich rodzicom Park oferuje bezpieczną zabawę, albowiem to właśnie bezpieczeństwo jest właścicieli i pracowników kompleksu najwyższym priorytetem. Poza tym, możemy spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku lub podczas poszukiwań wykrywaczem metali.

Park Wodny to zdecydowanie najlepsza strefa na gorące dni. Rodzice z małymi dziećmi cenią ten obiekt za: podgrzewane baseny i jacuzzi, plac wodny oraz płytkie brodziki z mini zjeżdżalniami, które gwarantują nie tylko dobrą, ale i bezpieczną zabawę. Dla dorosłych i większych dzieci znajdziemy również głębszy basen a dla spragnionych odpoczynku czekają wygodne leżaki.

Plac zabaw to niekończąca się frajda dla dzieci. W cieniu drzew można zagrać w megaszachy, boule, pojeździć mini jeździkami itp.; a dzięki ogromnej hali oraz kilku namiotom pod którymi ustawione zostały różne atrakcje, zarówno z upalne, jak i deszczowe dni można cieszyć się z super zabawy. Sporą część tej strefy zajmuje pole do gry w minigolfa – fantastycznej zabawy dla całych rodzin.

Są przekąski typu fast-food jak i pyszne obiady przyrządzane według domowych przepisów. Każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie jest również szeroki wybór piwa, napojów, soków, lodów itp.

Spacerując wzdłuż alejki z figurami dinozaurów i innych historycznych postaci, w przyjemny sposób wzbogacimy swoją wiedzę. Natomiast w cieniu drzew możemy sobie usiąść na ławeczce, ciesząc się świeżym powietrzem i panującym w parku spokojem. Na placach zabaw dzieciaki mogą bezpiecznie i beztrosko bawić się. Z kolei park wodny niesie dla każdego orzeźwienie i wytchnienie w upalne dni.

Generalnie mamy możliwość obcować z przyrodą tak długo, jak tylko chcemy. Kupując bilet bowiem nie martwisz się o upływający czas, gdyż bilety nie mają absolutnie żadnego limitu.
Więcej informacji na temat Brzezóvki można znaleźć:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.