Kolejny potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie kolbuszowskim

Znoszą obowiązek noszenia maseczek
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (05.08) o kolejnym potwierdzonym przypadku koronawirusa w powiecie kolbuszowskim.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 48 789 osób, z których 1 756 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 1 467 osób: 825 wyzdrowiało, a 63 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 36 osób, 2 413 poddano kwarantannie, w izolacji jest 473.

Dziś Sanepid poinformował o kolejnym przypadku koronawirusa w naszym powiecie. Chodzi o kobietę. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 21 osób, z których 10 wyzdrowiało, a 2 zmarły.
1 Komentarz

  1. Hmm,to duzo? czy mało?gdy w 1939 roku przyszła armia niemiecka zeby w Polsce wprowadzać demokracje,no to wprowadzała około 58 miesiecy,dotyczy ziem Polskich.W tym czasie zgineło 6 milionów Polskich obywateli,czyli dziennie około 3400 (trzy tys czteryta) srednio istnień ludzkich gineło zpowodu wojny.Dzisiaj próbuje sie nam wmówić ze nic takiego szczególnego to nie było,i w zasadzie powinnismy niemców lubic i zyc z nimi w przyjazni.moje pytanie: to dlaczego jakieskilkaset osób dziennie z powodu jakiegos wirusa jest problemem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.