Jutro pierwszy z Dni Kolbuszowej – program sobotnich imprez
Przed nami Dni Kolbuszowej 2019. Sztandarowa impreza miasteczka nad Nilem odbędzie się już w ten weekend (08-09.06). Dziś prezentujemy program sobotnich imprez.

Wszystko rozpocznie o godzinie 10 na torze Glinianka, gdzie odbędą się zawody quadów i samochodów terenowych. – Tor Glinianka znajduje się za torami, jak gdyby ktoś nie wiedział. To kawałek podmokłego gliniastego gruntu, który został zagospodarowany przez pasjonatów jazdy w terenie – mówi Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. – Zawody Są quadów i samochodów terenowych to bardzo widowiskowe zawody. W tym roku przy tym błotnistym podłożu może być jeszcze więcej emocji.

Na godz. 17 już przy „Fregacie” zaplanowano prezentację talentów artystycznych zespołów dziecięcych. – Na scenie zaprezentują młodzi tancerze. Jest ich u nas ok. 200. Wystąpią również mażoretki i akrobatki, zagra Młodzieżowy Big band Jazzowy z Niwisk – zaznacza Wiesław Sitko.
Od godz. 18:45 zaplanowani blok „Krokodyl Laser Disco”, podczas którego wystąpią: Rompey (disco polo); Seksbomba (punk rock) i gwiazda wieczoru – grupa Milano (disco polo). O godz. 22:45 odbędzie się pokaz laserowy. – Na chwilę wyłączymy prąd, więc będzie odpowiedni klimat – zapowiada dyrektor MDK. Sobotę zakończy „dyskoteka pod krokodylem” z didżejem, która przewidziana jest do godz. 23:30.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.