DJ Zbigniew z Huty podbija Internet [WIDEO]

DJ Zbigniew z Huty podbija Internet [WIDEO]

Wirtualne dyskoteki, które prowadzi Zbigniew Kopeć z Huty Komorowskiej, zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Klimaty są… bardzo oryginalne.
W dźwiękach, które serwuje DJ Zbigniew, króluje muzyka ludowa i biesiadna, ale nie brakuje też utworów w klimatach disco polo i dance.

Spotkania, które są transmitowane na żywo na Facebooku w tym miejscu, cieszą się coraz większą popularnością wśród internautów.

Didżej nie ogranicza się tylko do serwowania samych piosenek. Często je komentuje. Czasem coś zaśpiewa, nie unika też specjalnych dedykacji.

Pan Zbigniew Kopeć nie jest osobą anonimową. Angażował się w wiele akcji społecznych. Najgłośniejszą z nich była obrona Szkoły Podstawowej w Hucie Komorowskiej przed likwidacją.
12 Komentarzy

  1. Tak tak potwierdzam to najbardziej znana rodzina w okolicy dyskoteki, jazdy samochodami po chodnikach,łąkach itd Majdańska policja udaje że nic nie widzi bo zapewne Dj z Huty jest bardziej wpływową postać niż Pieniążek Majdański starych interweniować

    • Niech odda pieniądze co mi jest winny 300 zł od ponad roku czasu i jeszcze jak się upomniałem o swoje to straszy policja i sądem szczyt chamstwa i bezczynności po prostu…

    • To prawda super gość. A znajdzie się taki ch*j co będzie komentował i donosił konfident jebany. Bądź zawsze sobą i p*erdol tych,którzy maja cię za nic. Pozdrawiam DJ Zbigniewa💪💪💪

  2. A co żal ci? Jeździj i Ty a od tej rodziny odpierdol się bo takich jak ty baranów jest dużo konfidentów 🖕🖕🖕

  3. I fajnie ze ma swoją pasje… czy w tym kraju wszyscy muszą być tacy sami?
    Odrobina zwariowanej pozytywności nie szkodzi.. a zazdrośnicy cóż… będą zawsze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.