„Dajemy czadu z sercem”. Wyjątkowa akcja właściciela „Brzezóvki” na rzecz WOŚP

Kompleks BRZEZÓVKA – największy PARK DINOZAURÓW na Podkarpaciu

Marcin Szypuła, właściciel „BRZEZÓVKI” zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kompleks Turystyczny „BRZEZÓVKA” na swoich socjal mediach – Facebooku i Instagramie – opublikował wpisy pt. „Dajemy czadu z sercem”.

Polub ten post, a sprawisz, że na rzecz Wielkiej Orkiestry trafi więcej pieniążków, bowiem za każdy lajk, Marcin Szypuła wpłaci dodatkową podwojoną kwotę.

Mało tego, spośród najbardziej zaangażowanych użytkowników właściciel „Brzezóvki” wylosuje pięć osób, które zdobędą darmowe wejściówki do fantastycznych atrakcji oferowanych przez ten kompleks turystyczny.

Konkurs trwa do niedzieli, 4 lutego, do godziny 23:59, a osoby, które zostaną wylosowane, powinniśmy poznać dwa dni później.

Przypomnijmy, że hasłem 32. Finału WOŚP były  „Płuca po pandemii”. Zebrane podczas akcji środki trafią więc na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc na szpitalnych oddziałach pulmonologicznych.

W tym roku Wielka Orkiestra grała w Kolbuszowej przez dwa dni. Patronat nad tym wydarzeniem, jak co roku, objął portal www.kolbuszowalokalnie.pl.

Sztab WOŚP poinformował, że w Kolbuszowej zebrano 64 060 zł. Kwota ta na pewno wzrośnie. W jakiej kwocie? To zależy od Was. Zachęcamy więc do udziału w akcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.