Były dyrektor „Dwójki” nie wystartuje w wyborach na burmistrza, powalczy o radę
W naszej sondzie, w której wspólnie wybieramy burmistrza Kolbuszowej, Mirosław Kaczmarczyk deklasuje rywali. Zagłosowało na niego ponad 60 proc. internautów. Drugi w kolejności Michał Karkut uzyskał 25,5 proc. „klików”, a urzędujący obecnie włodarz gminy, Jan Zuba – zaledwie 17 proc. Jeśliby te głosy potwierdziłyby się podczas wyborów, Kaczmarczyk wygrałby tę batalię już w pierwszej turze.
Wszystko jednak wskazuje, że w wyborach na burmistrza nie wystartuje. Mirosław Kaczmarczyk, który po 25 latach kierowania Szkołą Podstawową nr 2 (wcześniej Zespół Szkół nr 2) w Kolbuszowej, zdecydował się przejść na świadczenie kompensacyjne, najprawdopodobniej ubiegać się będzie o mandat radnego miejskiego. Ma startować z list komitetu burmistrza Zuby.
Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjął, ale podobno jest na tak. Gdyby te nieoficjalne informacje potwierdziły się i Kaczmarczyk wystartował w wyborach samorządowych, to jako wieloletni dyrektor największej szkoły w gminie, miałby ogromne szanse na dostanie się do Rady Miejskiej.

7 Komentarzy

    • No proste że nie na gościa co podpiepszył nawet najbliższą koleżanke a potem brata rodzonego umoczył w sądzie jak mu zrobiła sprawę . To dopiero idol na miare RKLu. Ja oddam głos nieważny bo jednemu już dziekuję a od drugiego chrońcie wszyscy święci.

      • Olaboga gościu, nie powołuj się pisząc z takimi błędami na Tischnera, filozof na takich nieuków to nawet splunąć nie chciał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.