Bezpłatny kurs języka niemieckiego w Kolbuszowej

W Kolbuszowej rusza szkoła językowa ACCENT

Szkoła ACCENT zaprasza do Kolbuszowej na kurs języka niemieckiego. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie szkoły przy ul. Obrońców Pokoju 7. Uwaga, kurs jest bezpłatny.

Zajęcia z języka niemieckiego odbywać się będą dzięki funduszom europejskim. Środki te pozyskała szkoła ACCENT w ramach projektu „Szkolenie Językowe Szansą na rozwój II.”

Kurs dotyczy osób powyżej 25. roku życia, które:

  • mieszkają na terenie województwa podkarpackiego;
  • z własnej inicjatywy zainteresowały się nabyciem i podwyższeniem umiejętności i kompetencji w obszarze znajomości języków obcych.

Projekt przewiduje realizację bezpłatnych szkoleń z języka niemieckiego na poziomach A1 lub A2. Zajęcia odbywać się będą w weekendy. W sumie zaplanowano 180 godzin. Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu TELC (The European Language Certificates).

Ruszyły zapisy. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje na temat kursu można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 571-528-231.

Bezpłatny kurs języka niemieckiego w Kolbuszowej

Dodajmy, że szkoła ACCENT oferuje także zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online.
W placówce przy ulicy Obrońców Pokoju 7 w Kolbuszowej odbywają się kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Szkoła korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne.

Uczestnicy zajęć mogą też korzystać z interaktywnej podłogi do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

Więcej informacji na temat szkoły ACCENT znajdziesz na:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.