Bezpłatne warsztaty w szkole Early Stage

Szkoła Językowa dla dzieci i młodzieży Early Stage filia w Kolbuszowej – jak to wszystko wygląda?

W ciągu roku szkolnego Szkoła Early Stage zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia językowe. Dotychczas miały tam miejsce Warsztaty Diwali i Dyniowa Imprezka. A już w tę i następną sobotę (3-10.12) w placówce odbędą się Warsztaty Świąteczne.

Kilka tygodni później, podczas ferii zimowych, Early Stage zaprosi dzieci w wieku 6-9 lat na spotkania, na których nie tylko będą one otoczone językiem angielskim, ale także skorzystają z ciekawych zajęć.

Dodatkowo od 1 lutego 2023 roku w szkole startują nowe grupy.  Skierowane one są do  przedszkolaków oraz dzieci z klas pierwszych. Zajęcia dla tych drugich będą odbywały się od godziny 16.

Będzie nowa grupa dla uczniów 4 i 5 klas szkół podstawowych. Dotyczyć ona będzie głównie uczniów, którzy mają braki i trzeba nadrobić z nimi materiał z lat wcześniejszych. Bo po co czekać do września?

Informacje na temat bieżącej działalności szkoły Early Stage można znaleźć na Facebooku i Instagramie, a także na stronie internetowej www.earlystage.pl – filia Kolbuszowa, Ropczyce i Sędziszów Młp.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.