Będzie spotkanie w sprawie masztu w Nowej Wsi

Będzie spotkanie w sprawie masztu w Nowej Wsi

Sprawa planowanej budowy masztu telefonii komórkowej w Nowej Wsi. będzie miała swój ciąg dalszy. Odbędzie się spotkanie, w którym wezmą udział mieszkańcy, inwestor oraz władze gminy.  Znamy termin i miejsce tego wydarzenia.

Przypomnijmy, że kilka dni temu mieszkańcy Nowej Wsi otrzymali listy z Urzędu Miejskiego. Dowiedzieli się z nich o przygotowywanej budowie masztu telefonii komórkowej sieci Play obok ich działek.
W piśmie podpisanym przez Irenę Dąbek, kierownik Referatu Budownictwa i Planowania Przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej, czytamy:

„W związku ze złożonym wnioskiem o wydanie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego pn. „Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej (…)” informuję, że lokalizacja tej inwestycji planowana jest na części działki o numerze ewidencyjnym 418/3 w Nowej Wsi”.

Przeczytasz o tym tutaj:

Maszt telefonii komórkowej w Nowej Wsi?
Do pisma dołączono dokumenty dotyczące parametru masztu oraz koncepcję zagospodarowania działki 418/3. Mieszkańcy nie kryją zaskoczenia, a nawet oburzenia. Wielu z nich w tym rejonie dopiero co postawiło swoje domy, albo mają takie plany.

Stąd spotkanie, które organizuje burmistrz Jan Zuba. Odbędzie się ono w piątek (01.04), o godz. 16 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi.

Będzie spotkanie w sprawie masztu w Nowej Wsi
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi.
– Przedmiotem spotkania będzie omówienie zasadności lokalizacji planowanej wieży telefonii komórkowej w bliskim sąsiedztwie domostw i zagród oraz terenów możliwych do przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową. Mające na uwadze interesy obydwu stron czyli oraz osób będących w posiadaniu nieruchomości bezpośrednio przylegające do terenu inwestycji proszę o przybycie – apeluje w piśmie burmistrz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.