Andrzej Skowron i Brian Dziedzic znowu w Sokole. Odchodzi Piotr Karkut

Wszystko wskazuje na to, że do wiosennej rundy Sokół Kolbuszowa Dolna przystąpi w nieco zmienionym składzie. Po półrocznej przewie do UKS wracają Andrzej Skowron i Brian Dziedzic. Odejść ma wieloletni kapitan drużyny i jej defensor, Piotr Karkut (na zdjęciu).
O zmianach w kadrze Sokoła donoszą Nowiny. Z informacji tego dziennika wynika, że drużynę opuszczą obrońcy dwaj Piotr Karkut (9 meczy jesienią) i Sławomir Wójcik (17). Niewykluczone jest również odejście pomocnika Jakuba Sroki (16). Dobrą wiadomością jest powrót do składu Andrzej Skowron, który ostatnio zmagał się z ciężką kontuzją. Do Sokoła, po półrocznym pobycie w Kolbuszowiance Kolbuszowa, ma wrócić Brian Dziedzic. UKS prowadzi też rozmowy z innymi nowymi graczami.

Jak informują Nowiny, pierwszy trening Sokół zaliczy w ten czwartek (09.01). Podopieczni Waldemara Mazurka będą trenować cztery razy w tygodniu. Wiosenną rundę UKS zainauguruje 7 lub 8 marca meczem ze Startem Pruchnik, z którym zmierzy się na własnym stadionie w Kolbuszowej Dolnej.

Plan sparingów:

  • 1 luty – Orzeł Przeworsk
  • 8 lutego – Resovia Rzeszów (juniorzy)
  • 11 lutego – Błękitni Ropczyce
  • 15 lutego – Stal II Mielec
  • 22 lutego – Wisłok Wiśniowa
  • 26 lutego – Sokół Nisko
  • 29 lutego – Lechia Sędziszów Małopolski
Po 17. meczach UKS zajmuje 15. miejsce w tabeli, tracąc cztery punkty do gwarantującej utrzymanie w lidzie, 14. pozycji. To oznacza, że wiosną, jak rok temu, Sokół czeka walka o utrzymanie.

Przeczytaj również

Jaka to była runda dla piłkarskiej wizytówki powiatu? Sokół pod lupą

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.