Żupan z Wielkiego Formatu nagrywa album. Oto jego pierwszy klip
Na kanale YouTube pojawił się dziś (11.10) klip zapowiadający debiutancką płytę Żupana, rapera z Kolbuszowej, który od lat znany jest z występów w formacji Wielki Format.

W numerze „Mój świat” Żupan opowiada o sobie, o swoim życiu, szarości dnia codziennego, walce o lepsze jutro. Refren śpiewa dobrze znany całej Polsce – Sztoss, natomiast za bit odpowiada Dudzik Mix/master Dj Johny. Klip był kręcony m.in. w Kolbuszowej z udziałem mieszkańców tego miasta.

Singiel zapowiada jego pierwszą solową płytę „Prawie Jak Ty”. Obecnie prace nad solówka trwają już ponad rok – mówi nam Żupan. – Z całością chciałbym wyrobić na początek roku 2020 r. Zawsze marzyłem, by zrobić album. Ten moment wydał mi się na tyle odpowiedni, żeby powiedzieć: robię to!

Żupan, a właściwie Jakub Jerzuchowski, znany jest przede wszystkim z działalności w składzie Wieli Format. Początki tej formacji sięgają 2003 r. – Zaczynaliśmy od pierwszych imprez w Kolbuszowej. Później każdy się rozjechał w swoją stronę, ale nadal robimy muzykę – zaznacza Żupan.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.