Znowu wycięli drzewa [ZDJĘCIA]
Z krajobrazu Kolbuszowej zniknęły drzewa zlokalizowane przy drodze krajowej nr 9, nieopodal Przedszkola nr 3 i „starego szpitala”. Chodzi o potężne sztuki, które od dekad były elementem charakterystycznym dla tego rejonu miasta. Wycinkę ujawniono na grupie Nasza Kolbuszowa (TUTAJ).
– Zapomniałem przecież ul. Rzeszowska to „strefa przemysłowa”. Niepotrzebnie więc biję pianę. Przepraszam… – gorzko ironizował jeden z internautów. Ktoś inny zwrócił uwagę, że drzewa mogły zostać ścięte niezgodnie z prawem ze względu na okres lęgowy ptaków. Poniżej zdjęcia – przed i po wycince – które na Naszej Kolbuszowej opublikował znany w środowisku fotograf, Jan Mazurkiewicz:To nie pierwsza taka sytuacja w Kolbuszowej. W marcu tego roku z okolic stadionu wycięto przepiękne drzewa, w cieniu których wychowały się pokolenia mieszkańców. Więcej o tym TUTAJ.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.