Znamy program Dni Cmolasu 2024. Wystąpi gwiazda polskiej muzyki tanecznej [NASZ PATRONAT]

Znamy program Dni Cmolasu 2023. Sprawdź, kto jest gwiazdą wieczoru

Przed nami Dni Cmolasu 2024. Ta sztandarowa impreza gminy odbywać się będzie 22-23 czerwca w aż trzech lokalizacjach. Najwięcej atrakcji tradycyjnie czekać będzie jednak na cmolaskim stadionie. Patronat nad wydarzeniem objął portal kolbuszowalokalnie.pl.

Dni Cmolasu 2024 rozpoczną się w sobotę (22.06) na stadionie w Trzęsówce. Tam od godz. 16 odbywać się będą gminne zawody strażackie.

Dni Cmolasu 2024

Tego samego dnia pływalnia kryta Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie celebrować będzie swoje 25-te urodziny. Świętowanie potrwa dwa dni. Zaplanowano wiele atrakcji.  

W niedzielę mieszkańcy bawić się będą na stadionie w Cmolasie. W programie prezentacje formacji artystycznych z terenu miejscowej gminy oraz Zespołu Ludowego Cmolasianie.

Na plenerowej scenie wystąpi również Fever – grupa rockowa ze Stalowej Woli.

Gwiazdą Milano

Na dzieci czekać będą: animator, dmuchańce, paintball, strzelanie z łuku i inne atrakcje. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Milano – czołowy przedstawicieli rodzimej muzyki tanecznej.

Formacja, która funkcjonuje na polskim rynku ponad 30 lat, znana jest z takich hitów takich jak: „O Tobie kochana”, „Największe serce” czy „Bara Bara”. Klipy grupy cieszą się dużą popularnością na kanale YouTube i w telewizyjnych stacjach.

Milano koncertuje licznie na terenie kraju oraz za granicą. Tym razem wystąpi w Cmolasie.

Na godzinę 22 zaplanowano występ teatru ognia Bohema. Finałem Dni Cmolasu 2024 będzie zabawa taneczna z muzyką graną na żywo. Impreza ma zakończyć się o godz. 1.

Zobacz plakat

Znamy program Dni Cmolasu 2024. Wystąpi gwiazda polskiej muzyki tanecznej - plakat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.