Zmiana organizacji ruchu i zakaz parkowania na kolbuszowskim Rynku. To efekt wizyty premiera Morawieckiego

Wybudują kolumnę posła Chmielowca [prima aprilis]
Fot. UM Kolbuszowa

W związku z wizytą premiera Mateusza Morawieckiego w Kolbuszowej nastąpi zmiana organizacji ruchu. Przez najbliższą dobę na terenie Rynku obowiązywać będzie także absolutny zakaz parkowania pojazdów.
Spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami na kolbuszowskim Rynku planowane jest na piątek (25.08), godzinę 18. Jednak ze względu na wymogi organizacyjne osoby zainteresowane prosi się o przybycie 60 minut wcześniej.

Już teraz w centrum miasta trwają przygotowania do tego wydarzenia. Teren Rynku odgrodzono taśmami. Pracownicy komunalni sprzątają kostkę, przycinają gałęzie, malują pasy… Dodatkowo Urząd Miejski poinformował o zmianie organizacji ruchu.

– Ze względu na wymogi organizacji bezpieczeństwa w czasie wizyty Premiera parkingi przy Placu Wolności w Kolbuszowej zostaną wyłączone z możliwości parkowania od dnia 24 sierpnia, od godziny 20, do 25 sierpnia, do godz. 21 – przekazuje kolbuszowski magistrat.
Parking dla autokarów będzie zlokalizowany przy ulicy Narutowicza obok cmentarza. Natomiast miejsca postojowe dla samochodów osobowych wyznaczono: obok budynków Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego ul. 11 Listopada, na Zielonym Rynku, a także przy pływalni krytej  „Fregata”.

Parkować będzie można też wzdłuż ulic Jana Pawła II, Wojska Polskiego i Ruczki oraz obok Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Janka Bytnara.

Na wizytę premiera Morawieckiego doczekać się nie może… Tomasz Buczek, znany działacz narodowy i kandydat na posła z ramienia Konfederacji.
– Do mojej rodzinnej Kolbuszowej ma w piątek przybyć szef rządu PiS. I bardzo dobrze. Mam do niego mnóstwo pytań i liczę że nie braknie mu odwagi do uczciwej, otwartej debaty chociażby w sprawie rolnictwa Ale co najlepsze, Urząd Miejski zapowiedział już gdzie mają parkować autokary ze „spontanicznie przybyłymi” do Kolbuszowej jej mieszkańcami  – ironizuje Buczek.

3 Komentarze

  1. Morawiecki! Mam nadzieje, że nie wpierdolisz nas w kolejną pandemię!!!
    Jeśli tak się stanie lud ci tego nie daruje !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.