Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami serialu „Ojciec Mateusz” [WIDEO, FOTO]

Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami "Ojca Mateusza" [WIDEO, FOTO]

Bohaterami 372 odcinka popularnego serialu TVP „Ojciec Mateusz” są dwaj złomiarze z… Kolbuszowej. Obaj panowie w poszukiwaniu surowca przeprowadzili się do Sandomierza, bo jak powiedzieli, u nich w mieście wszystko jest już wyzbierane.

„Ojciec Mateusz” to polska wersja włoskiego serialu „Don Matteo”, która obecna jest w ramówce TVP1 od 2007 roku. To historia fikcyjnego księdza, w którego wciela się znany i lubiany Artur Żmijewski.
Grany przez niego bohater Posiada talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych, co sprawia, że często angażuje się w ich wyjaśnianie. Jest niezwykle błyskotliwy, inteligentny i spostrzegawczy.

Zawsze chętnie pomaga ludziom. Wspólnie z policjantami rozwiązuje zagadki kryminalne.

Głównym tłem serialu jest Sandomierz – tam nagrywane są zdjęcia plenerowe. Większość scen we wnętrzach realizowana jest w Warszawie.

Bohaterami 372. odcinka są dwaj zbieracze złomu. Poznajemy ich już na samym początku filmu, kiedy ciągną na wózku uzbierany przez siebie surowiec.
– Szczęść Boże. Panowie, widuję was już od jakiegoś czasu, ale mam wrażenie, że nie jesteście z Sandomierza – zagaduje ich ojciec Mateusz.

– My z Kolbuszowej. Ale tam cały złom wyzbierany. No, to żeśmy się przenieśli do większego miasta. Ale planujemy pojechać do Warszawy. Tam jest dopiero dużo złomu, choć konkurencja większa. Tutaj nie ma co dawać do składnicy. Śpimy gdzie popadnie, a w stolicy są węzły cieplne przy trasach – odpowiadają złomiarze.

Odcinek serialu TVP „Ojciec Mateusz” z udziałem złomiarzy z Kolbuszowej obejrzysz tutaj.

Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami serialu "Ojciec Mateusz" [WIDEO, FOTO]
Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami serialu "Ojciec Mateusz" [WIDEO, FOTO]
Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami popularnego serialu [WIDEO, FOTO]
Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami popularnego serialu [WIDEO, FOTO]
Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami popularnego serialu [WIDEO, FOTO]Złomiarze z Kolbuszowej bohaterami popularnego serialu [WIDEO, FOTO]
Źródło: TVP.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.