Za nami debata wyborcza czwórki kandydatów na posłów [FILM]
Dziś (03.10) o godzinie 17 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbyła się debata wyborcza czwórki kandydatów na posłów. Wydarzenie zorganizowała redakcja Korso Kolbuszowskiego. Debatę poprowadziła dziennikarka tego tygodnia, Anna Pocałuń.

Za jednym stołem zasiadł kwartet kandydatów do Sejmu: Tomasz Buczek (KW Konfederacja Wolność i Niepodległość), Zbigniew Chmielowiec (KW Prawo i Sprawiedliwość), Teresa Lubera (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) oraz Dorota Koczur (KW Polskie Stronnictwo Ludowe).

Goście redakcji tygodnika Korso Kolbuszowskie odpowiadali m.in. na pytania dotyczące likwidacji kolbuszowskiej porodówki, szkoły specjalnej, in-vitro i związków partnerskich.
Zaproszenia do udziału w debacie nie przyjął Artur Kosiorowski (KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca). Spotkanie było otwarte dla mieszkańców. Wstęp był bezpłatny. Poniżej relacja wideo.

 

6 Komentarzy

    • I wyborcy i kandydaci. Przecież to już 4 lata temu publicznie ogłoszono. Czekam tylko na nową noc kryształową, gdy lepszy sort pokarze, co znaczą dla niego ci nazwani przez ministra „komunistami i złodziejami”. Tylko kto wtedy będzie robił na ich 500+…

  1. Koalicja Obywatelska zlekceważyła mieszkańców powiatu Kolbuszowskiego nie wystawiając swojego kandydata z terenu tego powiatu. Więc nie wiem w czym rzecz? Przecież reguły były jasne że tylko kandydaci z tego terenu!

  2. Bez wątpienia debatę wygrał kandydat Tomasz Buczek. Wprowadza pewne novum w myśleniu o Polsce, stawia na redukcję obciążeń podatkowych, na rozwój zarówno regionu jak i kraju.
    Nie zgadzam się tylko z kandydatem w jednym punkcie: rejestracji związków partnerskich – z punktu widzenia wolnościowego nie można zabronić osobom dorosłym rejestracji swojego związku, o ile tego potrzebują. Rzeczywistość nie jest wyłącznie czarno-biała.

  3. Mnie przekonał Paweł Poncyljusz nr 1 na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej w okręgu wyborczym nr 23. Wydaje się być osobą bardzo solidną, mająca konkretne wartości, dużą rodzinne i doświadczenie zarówno w biznesie, jak i w polityce.

  4. Powiem szczerze, że przychylam się do opinii Marka. W końcu jakby nie patrzeć Paweł Poncyliusz może okazać się bardzo dobrym typem w najbliższych wyborach. Przede wszystkim jest blisko mieszkańców Podkarpacia, wie, co jeszcze trzeba tutaj zrobić- a pracy jest naprawdę sporo, a ponadto mnie bardzo przekonują, wyznawane przez niego tradycyjne wartości:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.