Woreczki z suszem trzymał w… bieliźnie [ZDJĘCIE]

Z suszem i młynkiem w zaroślach na Jana Pawła II
Zdjęcie ilustracyjne.

Woreczki z suszem roślinnym oraz młynek znaleźli kolbuszowscy policjanci przeszukując 18-latka. Marihuanę trzymał on w swojej… bieliźnie.

Do zdarzenia doszło w sobotę (19.02) wieczorem. Wtedy to policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej komendy, w trakcie wykonywanych czynności na terenie miasta, zainteresowali się grupą młodych ludzi, podróżujących osobową hondą.
Kiedy pojazd zaparkował pod jednym ze sklepów w Kolbuszowej Dolnej, funkcjonariusze podjęli czynność legitymowania przebywających w aucie osób.

Pojazdem kierował 18-latek, wraz z nim podróżowało troje pasażerów: jego rówieśnik i dwie 17-letnie dziewczyny. Wszyscy to mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Funkcjonariusze znaleźli schowane w bieliźnie pasażera woreczki z suszem, a w jego podręcznej saszetce – młynek. Młody mężczyzna wyjaśnił policjantom, że substancję zakupił legalnie.

Susz sprawdzono testerem. Wykazał on obecność substancji niedozwolonych. Policjanci poddali również badaniu na zawartość narkotyków kierowcę hondy.

Również w tym przypadku urządzenie wskazało obecność niedozwolonych substancji w jego organizmie. Doprowadzono go do placówki medycznej, gdzie pobrano mu krew do dalszych badań. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
W sprawie trwają dalsze czynności. Susz zostanie zbadany przez specjalistyczne laboratorium.

Woreczki z suszem trzymał bieliźnie [ZDJĘCIE]
Zdjęcie: KPP Kolbuszowa.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.