Włamywał się do niezamieszkałych budynków w gminie Raniżów. Kradł elektronarzędzia

Okradł chłopców na obozie sportowym

Policja zatrzymała 69-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który włamał się do budynków na terenie gminy Raniżów. Ukradł elektronarzędzia.

Do włamań doszło na początku tego miesiąca . Z niezamieszkałych budynków na terenie gminy Raniżów zniknęły elektronarzędzia. Ich wartość oszacowano na ponad 3 500 zł.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Na podstawie czynności ustalili oni, że związek ze zdarzeniem może mieć 69-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

Podczas rozpytania mężczyzna przyznał się do kradzieży. Oświadczył, że przyjechał samochodem w rejon budowy, skąd zabrał między innymi: separator, kosiarkę i wkrętarkę.

Swój łup schował w lesie. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

69-latek został zatrzymany. Po wykonaniu niezbędnych czynności, mundurowi przedstawili mu zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Trwają dalsze czynności.  

1 Komentarz

  1. Niech się zapisze do PiS. Ostatnio taki jeden z tej partii na oczach tłumu postanowił ukraść komuś telefon (najzwyczajniej wyrwał mu go z ręki). Prokurator nie dopatrzył się czynu zabronionego, bo przecież „panom” można więcej. Tak, jak można było w Polsce w latach 1939-1945. Wtedy takie same „pany” (na których te dzisiejsze się wzorują) mogły zabrać każdemu co tylko chciały, nawet życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.