Weź udział w Podkarpackim Festiwalu Piosenki Ewangelizacyjnej
Tylko do soboty (18.05) można zgłaszać swój akces do udziału w Podkarpackim Festiwalu Piosenki Ewangelizacyjnej „Serce bez granic”, który  odbędzie się tydzień później (25.05) na scenie obok Muzeum im. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy chcieć śpiewać i mieć skończone 9 lat. Zgłaszać można się osobiście lub pocztą elektroniczną na mail: sercebezgranic@gmail.com z dopiskiem „Festiwal Piosenki Ewangelizacyjnej”, a także telefonie pod nr: 015 811-12-64 lub 692-528-033 (po godz. 15).

Nasze cele to: promocja wiedzy o niezwykłym człowieku, jakim był kardynał Adam Kozłowiecki, popularyzować dzieła misyjne, integracja, współzawodnictwo i ewangelizacja przez śpiew i wspólną zabawę – wylicza Elżbieta Szczur, dyrektor festiwalu. – Możemy obiecać posiłek i  dobrą atmosferę. W karcie zgłoszenia prosimy o krótki opis wystąpienia. Jury oceniać będzie: aranżację, ewentualny własny akompaniament, walory głosowe, dykcję, a także dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny.
Myślę, że ci, którzy już u nas byli, to chyba nie potrzebują dodatkowej zachęty – dodaje dyrektor festiwalu. – Kardynał zawsze się do nas uśmiecha i jeszcze nie zdarzyło się, żeby coś pokrzyżowało nam plany. Mamy nadzieję, że jak co roku będziemy się razem świetnie bawić i wspólnie chwalić Pana. Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie internetowej: www.cardinalekozlowiecki.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.