W czwartek otwarcie salonu NEONET w Kolbuszowej, nie zabraknie promocji

Drugim podmiotem, który obok sklepu Biedronki zakotwiczy w budynku po TESCO przy ulicy Tarnobrzeskiej 25, będzie NEONET. Powierzchnia tego sklepu wynosi 280 metrów kwadratowych, pracować w nim ma około 10 osób. Otwarcie salonu odbędzie się w czwartek (16.01), o godzinie 9. W programie liczne atrakcje, w tym przede wszystkim promocje.  
NEONET to polska sieć mająca w ofercie sprzęt komputerowy i konsole, RTV i AGD, telefony komórkowe, tablety, sprzęt i akcesoria fotograficzne, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego. Firma posiada około 256 sklepów w Polsce. Jeden z nich znajdzie swe miejsce w Kolbuszowej.

Na otwarcie salonu, w czwartek, przygotowano liczne promocje: na przykład pierwsze sto osób otrzyma bon o wartości 50 złotych na zakupy powyżej 150 zł, będzie też loteria paragonowa.

Oprócz salonu NEONET i Biedronki, swoje miejsce w budynku znajdzie również KIK (niemiecka sieć dyskontów tekstylnych, gdzie ponad 70 procent asortymentu to odzież, resztę stanowią artykuły gospodarstwa domowego i stylizacji wnętrz). Jak się dowiedzieliśmy, w miejscu byłego TESCO ma się znaleźć jeszcze jeden podmiot. Jaki tego jeszcze nie wiemy. „Wróbelki ćwierkają”, że może to być apteka. Cały obiekt przy ulicy Tarnobrzeskiej 25 będzie nosić nazwę „Park Handlowy Kolbuszowa”.
Czytaj również

Powstanie Park Handlowy Kolbuszowa, a w nim Biedronka, NEONET i KIK [ZDJĘCIA]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.