Votec mówi: – „Wszystko albo nic” [WIDEO]

Votec mówi: - "Wszystko albo nic" [WIDEO]

„Wszystko albo nic” to tytuł klipu, w którym wystąpił kolbuszowski raper, Votec i Lacocamadre Familia. Premiera utworu odbyła się dziś na YouTube.
Warszawski duet to nowatorski projekt na polskiej scenie rapowej. Numer „Wszystko albo nic” jest efektem współpracy formacji z Votecem. Artyści spotkali się w Birmingham. Za wideo odpowiada LCM Movies, a za bit – Die Rich Beats.

– Energetyczny  motywujący i dający nadzieje w sam raz na nadchodzą lato. Zapnijcie pasy i odpalajcie to głośno – przekazuje Votec

Votec jest znany przede wszystkim z twórczości w formacji Wielki Format. Działa w niej razem z innym kolbuszowskim raperem, Żupanem.
Pierwszy krążek grupy pt. „OFicjalnie” pojawił się w 2013 roku. Tytuł drugiej płyty to „Zasięg wirusowy”, a trzeciej – „Za ster”. Teraz czas na czwartą.

1 Komentarz

  1. Taki Kolbuszowski Pitbull podobnie ja Zupan nic nowego mam wrazenie ze muzykani styl kopiowany na sile od kolegow z branży. Coraz częściej odpalam klipy wf i zamykam po 40 sekundach. Przykro Panowie ale jakoś tak bardziej hulało po uszach naście lat temu zanim syntezatory nie były standardem.
    peace!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.