Uwaga, ważny komunikat w sprawie odbioru odpadów segregowanych

Burmistrz Jan Zuba  poinformował dziś, że w tym miesiącu na terenie gminy Kolbuszowa mogą wystąpić utrudnienia z otrzymaniem worków na odpady segregowane. W związku z tym do stycznia 2020 r. mieszkańcy muszą wyposażyć się we własne worki na śmieci.

Burmistrz Jan Zuba:

W związku ze zmianami w dystrybucji worków służących do zbierania odpadów segregowanych od mieszkańców tj. szkło, papier, tworzywa sztuczne, w grudniu 2019 r. na terenie gminy mogą wystąpić chwilowe utrudnienia z otrzymaniem worków na wymianę przy odbiorze przedmiotowych odpadów.
Od stycznia 2020 r. mieszkańcy będą otrzymywać pakiety worków zgodnie z nowym regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Kolbuszowa. Do tego czasu odpady z gospodarstwa należy zgromadzić we własnych workach oraz opisać zgodnie z daną frakcją (np. tworzywa sztuczne, szkło, papier). Odpady te zostaną odebrane w styczniu przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej zgodnie z harmonogramem na 2020 roku. Za utrudnienia przepraszamy.

2 Komentarze

  1. Dobry żart worki dostawali w mieście a po wsiach zostawiane przy drogach o ile były to rozwiewał wiatr i tak ładowano do swoich worków.Teraz od 2020 r. opiszą numerami domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.