Uwaga pasażerowie. Firma Marcel zmienia swój przystanek główny
Od poniedziałku (02.09) firma Marcel zmienia swój główny przystanek w Rzeszowie. Busy tego przewoźnika nie będą już odjeżdżać, jak do tej pory, spod Centrum Handlowego „Europa”, tylko z Dworca Podmiejskiego przy ulicy Towarnickiego, obok Galerii Rzeszów.

Busy firmy Marcel zdążyły wrosnąć w krajobraz powiatu kolbuszowskiego. Z usług tego prywatnego przewoźnika każdego dnia korzysta setki mieszkańców naszego regionu. W związku z tym informacja o zmianie głównego przystanku w Rzeszowie powinna zainteresować wielu naszych Czytelników.

Firma poinformowała, że od poniedziałku (02.09) zmienia swój przystanek w Rzeszowie: – Nie będziemy odjeżdżać spod „Europy”, tylko z Dworca Podmiejskiego, obok Galerii Rzeszów – informuje przewoźnik. – Zmiany dotyczą wszystkich linii krótkich: Linie: Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Krosno, Dębica, Kraków, Lublin, Jasło i Sanok. W to miejsce przeniosło się również biuro obsługi klienta firmy.
Co jest powodem tych zmian? – Zgodnie z nowelizacją ustawy o transporcie drogowym dotyczącej uzgodnień zmian w rozkładzie jazdy, każdy początkowy i końcowy przystanek musi odbywać się z obiektu dworcowego – odpowiada firma. – Plac  przed „Europą” nie spełnia wymogów dworca. Stąd decyzja o przeniesieniu naszych połączeń na nowy Dworzec Podmiejski, nowoczesny, ekologiczny i profesjonalny.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.