Ustalili tożsamość ofiary wczorajszego wypadku

Druga ofiara wypadku w Widełce. Nie żyje 17-latka

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku koło Widełki. Ustalili już tożsamość kierowcy osobowego bmw, który tam zginął. To 60-letni obywatel Francji, mieszkający obecnie w Kolbuszowej. Ciało zmarłego trafiło do badań sekcyjnych

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (25.08), około godziny 15.45, na drodze krajowej nr 9 między Widełką a Głogowem Młp.
Jak ustalili policjanci, kierujący osobowym bmw, jadący w kierunku Kolbuszowej z nieznanych przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa ciężarowym mercedesem.

W wyniku zderzenia osobówka zjechała do przydrożnego rowu po prawej stronie drogi. Kierujący tym pojazdem, 60-letni obywatel Francji, mieszkający obecnie w Kolbuszowej, zginął na miejscu.

Tragedia w Widełce. Droga krajowa zablokowana

Kierowca ciężarówki, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa został ranny i trafił do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań.
Na miejscu, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rzeszowie, pracowali policjanci, zabezpieczając ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zmarłego trafiło do badań sekcyjnych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.