Tragedia w Widełce. Droga krajowa zablokowana

Ostatnie pożegnania tragicznie zmarłych piłkarzy

Dziś (25.08), około godziny 15:30 w Widełce doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Osobowe BMW zderzyło się czołowo z ciężarówką. Kierowca tego pierwszego pojazdu zginął na miejscu. Droga krajowa nr 9 na tym odcinku jest zablokowana.
Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 9, na granicy Widełki i Głogowa Małopolskiego.

Z informacji policji wynika, że kierujący BMW, jadąc w kierunku Kolbuszowej, zjechał na zakręcie na przeciwległy pas i zderzył się z ciężarowym mercedesem. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Na miejscu wypadku działali między innymi druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kupnie.

– Wyjechaliśmy alarmowo na miejsce zdarzenia w pełnej obsadzie sześciu ratowników. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Po kilkudziesięciu minutach decyzją kierującego działaniem ratowniczym wszystkie zastępy z powiatu kolbuszowskiego wróciły do koszar, a na miejscu zostali mundurowi z powiatu rzeszowskiego – przekazują strażacy.

Mężczyzna, których jechał ciężarówką, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policja ustala tożsamość tragicznie zmarłego kierowcy. Prawdopodobnie to mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że utrudnienia w ruchu na tym odcinku „dziewiątki” mogą potrwać do godziny 20. Na miejscu zdarzenia pracuje policja i prokurator.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.