Ulica Jana Pawła II – takich inwestycji chcielibyśmy jak najwięcej! [FILM]
Trwa przebudowa ul. Jana Pawła II. To jeden z najważniejszych traktów w Kolbuszowej, bo przy nim znajdują się m.in.: osiedle bloków, hala sportowo-widowiskowa, pływalnia kryta, hipermarket i Liceum Ogólnokształcące. Roboty prowadzone są na odcinku od ronda na drodze wojewódzkiej w stronę Mielca do skrzyżowania z ul. Obrońców Pokoju. Koszt inwestycji wyniesie prawie dwa miliony złotych.
Przebudowane zostaną cztery skrzyżowania. Powstaną zatoki autobusowe i parkingi, na których znajdzie się miejsce dla prawie stu samochodów. Po obu stronach ulicy pojawi się chodnik z kostki brukowej. Będzie też dwukierunkowa ścieżka rowerowa (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego).
Ulica zyska też: oświetlenie, ławki oraz na nowo urządzoną od zieleń dekoracyjna. Zwiększy się również przepustowość na skrzyżowaniu z ul. Obrońców Pokoju. Bo wykonany zostanie dodatkowy pas ruchu dla pojazdów skręcających w lewo. Wszystko ma jednak swoją cenę.
Dlatego na czas realizacji inwestycji, czyli do września b.r.  będą utrudnienia w komunikacji. Obecnie na ul. Jana Pawła II obowiązuje ruch jednokierunkowy od strony Mielca do ul. Obrońców Pokoju.
Kolbuszowa.lokalnie24.com

W Kolbuszowej trwa przebudowa ul. Jana Pawła II.

Opublikowany przez Kolbuszowa.lokalnie24.com na 8 czerwca 2017

 

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.