Tylko PiS daje gwarancję budowy drogi Rzeszów – Radom? Posłanka oburzona
W niedawnej rozmowie z nami poseł PiS, Zbigniew Chmielowiec, zasugerował, że budowa drogi szybkiego ruchu Rzeszów – Radom  na pewno będzie możliwa, jeśli partia, do której należy, po wyborach będzie miała coś do powiedzenia. – Jeżeli nie, to nie wiem, jakie będą tego losy – oświadczył. Słowa te wywołały oburzenie posłanki PO, Krystyny Skowrońskiej.

Bardzo mi przykro tego słuchać. To jest takie dzielenie, a ja jestem za łączeniem – komentuje Krystyna Skowrońska. – Kiedy trzeba było budować autostradę na Podkarpaciu, to chociaż była daleko od Mielca, to ją budowaliśmy. Dlatego dziś prosiłabym kolegę Chmielowca, żeby nie straszył mieszkańców, bo także tutaj są ludzie, którzy też tego potrzebują. Dla każdego rządu ta droga powinna być ważna. Ja daję gwarancję, że w moim środowisku politycznym na pewno będzie pozytywna opinia dla tej inwestycji.

3 Komentarze

  1. Uśmiałem się. PiS jak na razie, poza planami, nic w tym kraju nie zbudował (Autostrady? Szkoły? Szpitale? Przekop mierzei wiślanej? Elektrownie wodne i wiatrowe? Fabryki samochodów elektrycznych? Okręty? Czołgi? Śmigłowce? Widział ktoś jakieś nowe? Bo ja widziałem tylko, ile oficjalnie wzięli premii za same ich obietnice). No dobra – wielki kościół w Toruniu. To zbudowali. Tyle, że jedna cegła na ten kościół kosztuje nas tyle, co cała ściana przeciętnego domu. A ekologiczne ogrzewanie tego kompleksu na który co kilka tyg. łożymy wskazuje, że prawdopodobnie grzeją tam naturalnymi złotymi samorodkami. Cóż- podatnika stać. No i jeszcze pomniki wodza w każdym większym mieście postawili i obstawili go policyjną ochroną. Najwyżej podniesie się ceny prądu, gazu, wody i paliwa, a w konsekwencji żywności o 30-50%. Z cudzej kieszeni to nie boli.

  2. Pani Skowrońska, wg pani kolegów : dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać, oraz : obietnice wiążą tych , którzy w nie wierzą.
    A , że wybory idą to niech pani obiecuje gruszki na wierzbie z mirabelkami i szczawiem, może ktoś się da nabrać.
    PO to zło.

    • PiS przez 4 lata zrobił to co najprostsze w rządzeniu czyli rozdał ludziom pieniądze. Tyle to nawet małpa zrobi jak się ją wsadzi na stołek. To co trudniejsze jak budowa dróg, mieszkań dla młodych, samochodów elektrycznych, poprawa szkolnictwa i służby zdrowia przerasta ich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.