Tomasz Buczek zaprasza do wzięcia udziału w Marszu Niepodległości
W najbliższy poniedziałek (11.11) już po raz dziewiąty ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości. W wydarzeniu tym, jak co roku, weźmie udział wielu mieszkańców naszego regionu. Podkarpacką akcję związaną z dojazdem na tę manifestację koordynuje. Tomasz Buczek, zamieszkały w Kolbuszowej Górnej lider Ruchu Narodowego w województwie.

Wyjeżdżamy z różnych miejsc regionu, z miast powiatowych – mówi Tomasz Buczek. – W tym momencie Młodzież Wszechpolska zapewnia osiem autokarów . Z Podkarpacia jadą również inne busy, nie organizowane przez nasze środowisko: wiem o dwóch w Stalowej Woli i jednym z Mielca.  Jeżeli ktoś zechciałby wziąć udział w tym patriotycznym przedsięwzięciu, to serdecznie zapraszamy. Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć na facebookowym profilu Młodzież Wszechpolska Rzeszów.

Marsz Niepodległości rozpocznie się o godz. 14. Jego trasa będzie biec od Ronda Dmowskiego, przez Aleje Jerozolimskie, Most Poniatowskiego i ulicę Siwca. Łącznie do przebycia jest ponad 3 km. Metą będą błonia Stadionu Narodowego. Zakończenie manifestacji planowane jest na godz. 19.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.