To on zastąpił Rafała Leśniowskiego. Poznajcie nowego trenera Sokoła
Po sobotniej (06.10) porażce z Błękitnymi Ropczyce, o której pisaliśmy TUTAJ, z prowadzenia zespołu zrezygnował Rafał Leśniowski. – Osiągnęliśmy z nim historyczny awans do IV ligi – za to i za zaangażowanie serdeczne dziękujemy – czytamy w komunikacie klubu z Kolbuszowej Dolnej.
Nowym trenerem Sokoła został Eugeniusz Sito, który dziś już poprowadził swój pierwszy trening z piłkarzami. Kim jest nowy szkoleniowiec piłkarskiej wizytówki powiatu? Jako zawodnik grał w Sokole, po czym został trenerem tej drużyny, kiedy w sezonie 2004/2005 ta walczyła (z powodzeniem) w A klasie o awans do okręgówki. Potem współpracował z klubem prowadząc drużyny młodzieżowe.
W ubiegłym sezonie trener Sito wprowadził zespół juniorek młodszych Sokoła do Makroregionalnej Ligi. W międzyczasie pracował także jako wojewódzki skaut dla reprezentacji kobiet. Posiada uprawnienia trenera UEFA A. Teraz przed nim stoi nie lada wyzwanie. Piłkarze Sokoła po sześciu porażkach z rzędu zajmują 14. miejsce czwartoligowej tabeli, a więc tuż nad strefą spadkową.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.