Tłumy w pierwszym w Mielcu studium modelowania sylwetki [ZDJĘCIA, FILM]

Dziś minął równy tydzień odkąd przy ulicy Żeromskiego 19 funkcjonowanie rozpoczęło pierwsze w Mielcu profesjonalne studio modelowania sylwetki. Studio Figura, bo taką nosi nazwę, to miejsce, w którym panie (zarówno starsze, jak i młodsze) mogą w komforcie, w miłej i przytulnej atmosferze, pod okiem prawdziwych fachowców, zadbać o swoje ciało.

Powstanie Studia Figura jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i rosnącą wśród mielczanek świadomość w zdrowego żywienia i treningów. To miejsce, w którym kobiety, zarówno starsze jak i te młodsze, mogą zadbać o swoje ciało. Każda z nich może liczyć na kompleksową i fachową pomoc.
O tym jak bardzo takie miejsce było w Mielcu było potrzebne, niech świadczy ogromna frekwencja na uroczystym otwarciu Studia Figura. Wszystkie panie, które w czwartek (23.01) stawiły się pod adresem ulica Żeromskiego 19, otrzymały gratisowy zabieg. Były również prezentacje zabiegów i sprzętu do modelowania sylwetki. Do wygrania były też atrakcyjne nagrody. Nie zabrakło cateringu i szampana.

Od tego dnia minęły równe 7 dni. – Działamy, nie odpuszczamy, motywujemy. Codziennie poznajemy nowe Panie, co nas ogromnie cieszy i daje dużą energię do pracy. Znamy już wiele Waszych historii, które nas wzruszają i dają wiarę, że to co robimy, ma czynić DOBRO – przekazuje Studio Figura Mielec.

Szczegóły i bieżące informacje dotyczące oferty pierwszego w Mielcu studia modelowania figury dla pań znajdziesz TUTAJ.
Galeria zdjęć

Relacja WIDEO z otwarcia

Wielkie otwarcie 😉

Opublikowany przez Studio Figura Mielec Czwartek, 23 stycznia 2020

 


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.