Rusza profesjonalne studio modelowania sylwetki. Wielkie otwarcie w czwartek

W czwartek (23.01), funkcjonowanie rozpocznie pierwsze w Mielcu profesjonalne studio modelowania sylwetki. Mieścić się ono będzie w lokalu przy ulicy Żeromskiego 19. Studio Figura to miejsce, w którym panie (i nie tylko) w miłej i przytulnej atmosferze, pod okiem fachowców, będą mogły zadbać o swoje ciało. Wielkie otwarcie o godzinie 18! Będziecie?
Wszystkie panie, które tego dnia przybędą do Studia Figura przy ulicy Żeromskiego 19, otrzymają gratisowy zabieg. Odbędzie się m.in. prezentacja zabiegów i sprzętu do modelowania sylwetki. Do wygrania będą również atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie cateringu i szampana. Szczegóły TUTAJ.

Powstanie Studia Figura w Mielcu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i rosnącą świadomość społeczną dotycząca zdrowego żywienia i treningów. To miejsce, w którym kobiety, zarówno starsze jak i te młodsze, będą mogły zadbać o swoje ciało. Każda z nich uzyska kompleksową i fachową pomoc, a przy pierwszej wizycie – indywidualnie dopasowane plany: dietetyczny i zabiegowo-treningowy.

W Studio Figura Mielec Ty wybierasz swój cel, a profesjonalny zespół dobierze Ci odpowiedni program treningowy, dietę oraz suplementację! Czwartek, 23 stycznia, godzina 18, Studio Figura Mielec, ulica Żeromskiego 19 – przyjdź a na pewno nie będziesz żałować!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.