Takie rzeczy tylko tutaj! Poranny remont ronda na krajowej „dziewiątce” [ZDJĘCIE]
Zarządca drogi krajowej nr 9 postanowił dziś (20.09) rano przeprowadzić remont ronda w Kolbuszowej. Efekt? Korki, które i tak na „dziewiątce” w naszym mieście są ogromne, wydłużyły się do gigantycznych rozmiarów. O godz. 9.30, a więc wtedy kiedy tłok na drodze jest znacznie mniejszy, sznur samochodów kończył się koło kościoła w Kolbuszowej Górnej. – Mogło być gorzej, bo drogowcy zawsze mogli wpaść na pomysł, żeby zrobić remont ronda w zimie przy opadach śniegu – ironizują internauci.
Sytuację postanowił wykorzystać Michał Karkut, kandydat na burmistrza Kolbuszowej, i umieścił taki oto wpis na Facebooku: – „Remont ronda w Kolbuszowej. W środku dnia. Świetny pomysł… Korek na Górnej prawie pod kościół. Przydałby się jakiś NOWY gospodarz w tym mieście!”

Fot. M. Karkut
OK, zgoda, remontowanie ronda na ruchliwej „dziewiątce” o tej porze to delikatnie mówiąc durny pomysł. Tylko co burmistrz ma do tego? – Walisz populizmem. To jest droga krajowa. Burmistrz i miejscy urzędnicy pewnie nawet o tym nie wiedzieli – skomentował wpis Karkuta jeden z internautów. No chyba, że gmina w tajemnicy przed nami przejęła „dziewiątkę” w ramach programu „droga+”.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.