Tak kolbuszowscy muzycy wspierali WOŚP. Zobacz ich występy [WIDEO]

W niedzielę (12.01), podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nad Nilem nie było koncertów, imprez, ani nawet aukcji, były tylko kwesty, ale to nie znaczy, że muzycy z Kolbuszowej nie zagrali i nie zaśpiewali dla WOŚP. Niektóre z nich zrobili wręcz furorę.

W Ludowym Klubie Jeździeckim „Zabajka” wystąpił zespół Iron Head. Dla grupy, która właśnie opublikowała w sieci swoją pierwszą EP-kę., był to debiut na Wielkiej Orkiestrze.

Opublikowany przez Sztab WOŚP LKJ Zabajka Niedziela, 12 stycznia 2020

W Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu wystąpiła kolbuszowska formacja, Le Moor, której lider i wokalista, Dorian Pik, od wielu lat jest wielkim fanem inicjatywy Jurka Owsiaka.

W tym samym miejscu wystąpiła również nieformalna grupa „Twórcy Osobliwie Niezależni”. Zespół ten w maju 2019 roku na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej zaprezentowała utwory Kory i Maanam. Ten sam repertuar wraz z chórem Akord muzycy zaśpiewali w mieleckim SCK.

Wow wow i jeszcze raz wow ❤️!

Opublikowany przez Sztab WOŚP Mielec Niedziela, 12 stycznia 2020
Mieszkańcy Kolbuszowej i okolic wsparli WOŚP na ponad 36 tysięcy złotych. To rekord! W całej Polsce, podczas 28. finału, zebrano 115 362 894 zł. Środki te mają trafić na zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Czytaj również

“Wspieramy WOŚP, bo wiemy, że dochód z tej imprezy trafi na naprawdę ważny cel”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.