Szymon Bajor rozniósł rywala w walce o pas FEN

Szymon Bajor rozniósł rywala w walce o pas FEN

Pochodzący z Kolbuszowej Szymon Bajor pokonał Bartosza Szewczyka we wczorajszej walce o tymczasowy pas wagi ciężkiej na gali Fight Exclusive Night (FEN) we Wrocławiu. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

Szymon Bajor umiejętnie unikał ciosów swojego rywala, a w połowie rundy wykorzystał zamieszanie i sprowadził go do parteru. Tam 33-letni kolbuszowianin kontrolował sytuację.
Łącznie aż trzykrotnie obalał przeciwnika. Jeszcze lepiej prezentował się od pierwszych sekund drugiego starcia. Efektownie sprowadził Bartosza Szewczyka do parteru, a tam mocnymi ciosami z góry urządził przeciwnikowi brutalny łomot. Wreszcie zaszedł za plecy i zapiął ciasne duszenie zza pleców, które Szewczyk musiał odklepać. Sensacji więc nie było.

Szymon Bajor pewnie zdobył tymczasowy pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Jego rewanż z Oli Thompsonem o tytuł regularny jest nieunikniony. Dla reprezentanta klubu Spartakus Rzeszów było to 23. zwycięstwo w zawodowej karierze, 20. przed czasem.

– Walka mimo wielu turbulencji zakończyła się tak jak chciałem. Dzięki ciężkiemu treningu i wyrzeczeniom osiągnąłem cel, ale to dopiero początek – komentował tryumf kolbuszowianin.
Szymon Bajor urodził się 15 czerwca 1988 w Kolbuszowej. Dziś to znany w Polsce zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, były mistrz PLMMA w wadze ciężkiej i ćwierćfinalista RIZIN Fighting World Grand Prix 2016. W swej karierze zanotował 85 procent wygranych walk przed czasem.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.