Szczyt niedbalstwa. Oto „kwietnik” w okolicach „Manhattanu” [ZDJĘCIA]
Na grupie Nasza Kolbuszowa (TUTAJ) pojawiły się zdjęcia zarośniętych chodników przy ulicy Jana Pawła II w Kolbuszowej zlokalizowanych w okolicach „Manhattanu”. – Wykoszenie trwałoby kilka minut, koszt prawie żaden. Nie znajduję wytłumaczenia dla takiego niedbalstwa – pisze internautka.
– Z tego co wiem firma „Florena” chciała tam posadzić kwiaty, ale ktoś (urzędnik – od red.) przyszedł i powiedział, żeby tego nie robili, bo i tak będzie przebudowa ulicy – zdradza inna z Czytelniczek.
Dodajmy, że obecnie trwa przebudowa ul. Jana Pawła II. Po zakończeniu inwestycji ma tam pojawić się nowe oświetlenie, ławki oraz urządzona od nowa zieleń dekoracyjna (więcej o tym TUTAJ).
Być może zarządcy ulicy, czyli urzędnicy miejscy stwierdzili, że nie ma sensu wykładać pieniądze w pielęgnację „kwietnika” naprzeciwko „Manhattanu”, bo i tak będzie remont. Ale pewności nie mamy 😉


Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.