Sukces. Szkoła w Mazurach wygrała „Podwórko Talentów Nivea” [WIDEO]

Pomóżmy szkole w Mazurach wybudować wymarzony plac zabaw [ZDJĘCIA]
Dzięki wygraniu w internetowym głosowaniu na „Podwórko Talentów Nivea” Szkoła Podstawowa w Mazurach zyska nowoczesny plac zabaw. Wartość zadania wyniesie 250 tysięcy złotych. Placówka w Mazurach zdobyła w sumie 27 868 głosów. Gratulacje!

Mazury z podwórkiem talentów "Nivea"

Szkoła Podstawowa w Mazurach – moment ogłoszenia wyników głosowania na „Podwórko Talentów Nivea”.

Opublikowany przez Kolbuszowa Lokalnie Piątek, 26 czerwca 2020

O sukcesie na czwartkowej (25.06) sesji Rady Gminy Raniżów poinformowała radna Anna Puzio: – To inwestycja na całą gminę. Plac zabaw będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców. Dziękuję inicjatorce „całego zamieszania”, Marii Zawadzie, dyrektor szkoły, która zmobilizowała całą społeczność, nauczycielom i wszystkim ludziom zaangażowanym w tę sprawę – wyliczała.

Któż by uwierzył, że skądinąd mała wieś, jaką są Mazury, będzie w stanie pokonać ponad 160 miejscowości, w całym kraju, często dużo większe. A jednak sukces przyszedł. To bardzo cieszy i pokazuje, że zawsze warto wierzyć – podsumował Jan Puzio, przewodniczący rady.
Rok temu o nowoczesny plac zabaw również z programu „Podwórko Talentów Nivea” starał się Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej. Niestety bezskutecznie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.