Sublunar, Iron Head i Próg – MDK rozbrzmi jutro ostrym rockowym brzmieniem
W sobotę (29.12) o godz. 19 Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej rozbrzmi ostrym rockowym brzmieniem. Na sali widowiskowej zagrają dwie kolbuszowskie formacje Iron Head (metal), Sublunar (rock), a także mielecki Próg (progressive). Bilety: 10 (normalny) i 8 zł (uczniowie/studenci).

Iron Head gra ostrą metalowa muzykę, który swe kompozycje urozmaica innymi gatunkami od hc/punka po metalcore, w efekcie ich utwory odznaczają się szybkimi riffami, melodyjnymi solówkami oraz łączeniem czystego wokalu ze scream’em. Grupa właśnie wypuściła debiutanckie demo.

Sublunar gra swoje, starając się nie ulegać modom i trendom. Grupa w swej twórczości łączy melancholijne melodie rockowe ze sporadycznymi wybuchami polimetrycznej agresji. Aktualnie w trakcie rejestrowania swojego debiutu, który ukaże się na początku 2019 roku.

Próg to mielecka formacja prezentująca muzykę inspirowaną nurtem muzyki progresywnej. Nie brak tu zarówno mocnego uderzenia, niestandardowych rytmów, jak i zaskakujących aranżacji. Gratka dla fanów zespołów Tool, Porcupine Tree, Riverside, RPWL, A Perfect Circle.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.