Stosy pustych butelek po alkoholu między Krakowską a Obrońców Pokoju

Bajzel pomiędzy Obrońców Pokoju i Krakowską

Na trasie ścieżki, z której każdego dnia korzystają setki kolbuszowian, pojawiła się przeszkoda w postaci… butelek po alkoholu. Temat stanął na ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Ścieżka łącząca ulice Krakowską z Obrońców Pokoju jest bardzo popularnym skrótem, z którego każdego dnia korzystają setki mieszkańców. Są to głównie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2.
Chodzą tamtędy również matki z wózkami oraz osoby starsze i schorowane, które udają się do szpitala. W ostatnim czasie pojawiły się tam przeszkoda.

– Zauważyłam że ktoś złośliwie przywozi stosy pustych butelek po alkoholu. Jest ich bardzo dużo, każdego dnia dochodzą nowe. Ktoś chyba je rozwala celowo w różnych miejscach. Niemożliwym jest to, żeby ktoś tyle wypił, bo zamiast tych butelek leżałyby tam osoby, które to by piły. Więc ktoś je tam po prostu przywozi – alarmowała radna Barbara Bochniarz.

Czy diety radnych miejskich są niesprawiedliwe?
Radna Barbara Bochniarz.
Burmistrz Jan Zuba obiecał interwencję.

– Wyślemy tam pracowników z workami i posprzątają to – zapewnił burmistrz.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.