Stefan Batory w setce wpływowych Polaków

Stefan Batory walczy w prestiżowym plebiscycie

Stefan Batory znalazł się w setce najbardziej wpływowych Polaków. Pochodzący z Kolbuszowej biznesmen uplasował się na 68. miejscu rankingu, który organizował Newsweek.

Stefan Batory urodził się w 1978 w Kolbuszowej. Ukończył miejscową Szkołę Podstawową nr 2. Jest absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. To znany także uczestnik wielu maratonów.
Sławę zdobył dzięki stworzeniu aplikacji Booksy. To nowoczesny system zarządzania rezerwacjami. Aplikacja ta pełni funkcję wirtualnego kalendarza i recepcji w jednym. Daje możliwość zapisania się na wizytę lub przełożenia jej w wolnym czasie.

Z Booksy można korzystać zarówno na smartfonie, tablecie jak i komputerze. Dzięki tym cechom aplikacja stała się narzędziem codziennego użytku dla osób prowadzących własny biznes, na przykład: właścicieli salonów fryzjerskich, fizjoterapeutów, masażystów, kosmetyczek, dentystów czy lekarzy z własną praktyką. Booksy działa w ponad 20 krajach.

Sukcesy kolbuszowianina były na tyle głośne, że redakcja Newsweeka zdecydowała nominować się go do plebiscytu najbardziej wpływowych Polaków. Konkurs składał się z dwóch etapów.

W pierwszym czytelnicy mogli głosować na swoich kandydatów na stronie internetowej gazety. W drugiej części plebiscytu własną listę stu najbardziej wpływowych Polaków wybierała kapituła. Stefan Batory uplasował się na 68 miejscu. Gratulacje.

– Dziesięć miejsc za Marianem Banasiem to chyba niezły wynik – tak pół żartem, pół serio komentował swój wynik w plebiscycie.

Więcej o aplikacji Booksy i samym Stefanie Batorym przeczytacie tutaj. Zapraszamy do lektury.
Stefan Batory w setce wpływowych Polaków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.