Sokół znowu przegrywa

Sokół Kolbuszowa Dolna znów przegrał w lidze, tym razem na swoim obiekcie z Karpatami Krosno. Tylko dzięki temu, że Orzeł Przeworsk znów przegrał swoje spotkanie, dolniacy nie wylądowali w strefie spadkowej i nadal ma nad nią punkt przewagi nad strefą spadkową.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 7. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Brian Dziedzic, który wykorzystał podanie Andrzeja Skowrona. Krośnianie jednak szybko zdobyli dwie bramki i to oni w lepszych humorach schodzili na przerwę do szatni.  W drugiej połowie goście podwyższyli na 3-1. W 74’ min. kontaktowego gola z rzutu karnego zdobył Kornel Kołacz. Na więcej zabrakło czasu.

W następnej serii piłkarze Sokoła w meczu o przysłowiowe sześć punktów zmierzą się na wyjeździe z sąsiadami w tabeli, Błękitnymi Ropczyce. Spotkanie odbędzie się w sobotę (11.05) o godzinie 17