Sokół wysoko przegrywa z Izolatorem Boguchwała

Sokół remisuje po golu w ostatniej akcji meczu

Sokół Kolbuszowa Dolna przegrał dziś wyjazdowy mecz z Izolatorem Boguchwała. Wynik może jednak mylić, bo goście też mieli swoje szanse.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w trzeciej minucie. Potem przeważali, ale byli „kasowani” przez Sokoła. Raz gości uratowała poprzeczka.

Potem sytuacji sam na sam z bramkarzem dwukrotnie nie wykorzystał Kamil Aab. Szczęścia zabrakło też Mateuszowi Prokopowi. Izolator przeprowadzał natomiast kolejne kontry, wykorzystując jedną z nich w 56′ minucie. Trzeci gol padł tuż przed końcem spotkania. Przed wyższą porażką kolbuszowian uchronił bramkarz, Krzysztof Petrykowski.

31. kolejka IV ligi, sobota, 14 maja
Izolator BoguchwałaSokół Kolbuszowa Dolna 3:0
Sokół: Krzysztof Petrykowski – Damian Bożek (77’ Piotr Karkut), Andrzej Skowron, Mateusz Prokop, Michał Mazurek (77’ Adrian Ogiba) – Kamil Aab, Kornel Kołacz, Jakub Stec (46’ Dawid Skupiński), Klaudiusz Dziedzic (43’ Kamil Miśko) – Bartłomiej Miazga, Krzysztof Szymański.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają w Kolbuszowej Dolnej ze Stalą Łańcut. Ten mecz odbędzie się już w sobotę (21.05), o godzinie 17:30.