Sezon rozpoczęło lodowisko w Majdanie Królewskim, jedyne w powiecie

Dziś (01.01) wraz z Nowym Rokiem otwarto jedyne w powiecie kolbuszowskim sztuczne lodowisko. Chodzi o obiekt, który od ponad 5 lat działa na placu przy ulicy Kozłowieckich w Majdanie Królewskim. Jego zarządcą jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka.
Otwarcie sezonu łyżwiarskiego na majdańskim obiekcie planowano jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Jednak ze względu warunki atmosferyczne, zdecydowano się na przesunięcie tego terminu.

Jak co roku dokładamy wielkich starań, aby nasze lodowisko otworzyć jak najwcześniej, ale jak widać pogoda ma swoje plany i już dzisiaj wiemy że najwcześniej uda nam się zalać taflę w okolicach nowego roku. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jedynie minusowych temperatur brak. Ubolewamy z tego powodu razem z Wami – brzmiał komunikat na Facebooku majdańskiego lodowiska.

W końcu jednak się udało i lodowisko jest już otwarte. Czynne jest ono od poniedziałku do piątku, w godz. 14-21, w sobotę i niedzielę zaś w godz. 11-21. Cennik za godzinę: 5 zł (bilet normalny), 3 zł (ulgowy), 5 zł (wypożyczenie pary łyżew), 2 zł (kask), 1 zł (jabłuszko do zjeżdżania).
Widok z kamery on-line

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.