Samochód koziołkował i wpadł do w rowu. Pięciu młodych ludzi w szpitalu [ZDJĘCIA]
Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego (08.06) wypadku na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie, w wyniku którego do szpitala trafiło pięciu mieszkańców gminy Majdan Królewski w wieku 17-20 lat.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ok. godz. 22:40 20-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski kierujący fiatem siena, jadąc w kierunku Kolbuszowej, podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego samochód koziołkował i wpadł do w rowu.
Razem z kierowcą podróżowało 4 młodych mężczyzn. Wszyscy oni zostali ranni i przetransportowani do okolicznych szpitali. Kierowca był trzeźwy. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku.


Fot. KPP Kolbuszowa
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.