Roman Dublański przekaże Emilce swoją gitarę

Dni Kolbuszowej - część trzecia [ZDJĘCIA, WIDEO]

Roman Dublański, znany wokalista i gitarzysta rodem z Kolbuszowej, przekaże ciężko chorej Emilce Wilk gitarę i wzmacniacz. Przedmioty te będzie można nabyć podczas aukcji.

Ten gest Roman Dublański ma ogłosić (i zachęcić do licytowania) w niedzielę (13.02). Stanie się tak o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej podczas Koncertu Walentynkowo-Karnawałowego.
Wystąpią na nim: Orkiestra Dęta MDK oraz uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I Stopnia w Niwiskach pod batutą Dariusza Bańki i Kamila Pezdy. Towarzyszyć im na scenie będą soliści i mażoretki.

Koncert ma być połączeniem różnych gatunków muzycznych. Wykonawcy zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach. Wydarzenie to będzie można obejrzeć na żywo na kanale YouTube.

Roman Dublański przekaże Emilce swoją gitarę

W ramach koncertu swoją walentynkę Emilce Wilk ma podarować Roman Dublański. Przekazał on jej swoją gitarę i wzmacniacz. Licytacja obu tych przedmiotów odbywać się będzie w tym miejscu od niedzieli do wtorku (13-15.02), oczywiście cały dochód ze sprzedaży zasili zbiórkę na rzecz małej Emilki.
Przypomnijmy, że Emilka Wilk ma bardzo chore serduszko. Jedyną szansą na jej przeżycie jest operacja zagranicą, której ogromne koszty dla jej rodziców są jednak przeszkodą nie do pokonania.

Emilce możemy pomóc także na tej stronie. Do pełnej kwoty brakuje, niestety, bardzo dużo.

Malutka Emilka walczy o życie. Możemy jej pomóc

Roman Dublański to pochodzący z Kolbuszowej charyzmatyczny wokalista i gitarzysta. Starsi mieszkańcy miasta pamiętają jako prekursora rockandrollowego grania. Co ciekawe ma on na swoim koncie występy w klubach Las Vegas.

Ostatnimi czasy znany jest mieszkańcom z dwóch muzycznych projektów: Lasowiackie Hulaki oraz Roman Dublański & Krokodyle.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.