Rekordowa zbiórka na prezenty dla dzieci [WIDEO]

Wyjątkowa akcja kobiet o wielkim sercu

Dużym sukcesem zakończyła się świąteczna zbiórka pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci. Na konto akcji „Uśmiech od Mikołaja z nieba” wpłacono 11 800 zł, czyli 236 procent tego, co planowano. Dzięki temu  Św. Mikołaj odwiedzi więcej domów…

Rok temu zebrano znacznie mniej, bo 8 049 zł. Jest to więc absolutny rekord. Wpłat dokonały 93 osoby. Jedna z nich, pan Artur, tuż przed tym jak zakończyła się zbiórka, przelał na jej konto aż 3 5 00 zł.

Rekordowa zbiórka na prezenty dla dzieci [WIDEO]
Organizatorki akcji w komplecie.

– Przez ostatni miesiąc mieliśmy istny kalejdoskop uczuć, ale to co się działo przez ostatnich kilka godzin zbiórki było szokiem. To co się stało, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Na koncie mamy 11 800 zł! Czyli 236 proc. tego, co planowałyśmy. Dzięki temu będziemy mogły obdarować prezentami większą liczbę dzieci. Dopisujemy więc do naszej listy kolejne rodziny – komentuje Joanna Procak, która wraz z Moniką Ślęzak, Malwiną Błąd i Agnieszką Abbas, organizuje akcję „Uśmiech od Mikołaja z nieba”.

– Każdej z osób, które nas wsparły, bardzo dziękujemy, ale to co zrobił pan Artur, który wpłacił 3,5 tys. zł, jest niesamowite. Takie wsparcie dodaje nam kolejne możliwości. Bo ten wspaniały gest oznacza ufundowanie prezentów dla  kolejnych dzieci. Teraz zajmiemy się kupowaniem prezentów i ich pakowaniem. A przed świętami wraz z Mikołajem odwiedzimy nasze kochane dzieciaczki – zapowiada pani Joanna.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.